چاپ کردن این صفحه
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 00:00

دکتر فرهاد رهبر فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را تبریک گفت

نوشته شده توسط 

 

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

ورود عزتمندانه و غرورآفرین امام خمینی (ره) به میهن عزیزمان در 12 بهمن سال 1357 و دهه مبارک فجر، تبلور همه رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های ملتی است که با تمام وجود فریاد استقلال و آزادی را بر زبان جاری کردند و سرانجام این پژواک قهرمانانه ایثار و شهادت، سقوط رژیم مستبد را رقم زد تا ریشه ظلم، فساد و ستم ریشه‌کن شود.

عمق کلام و عظمت اراده امام خمینی (ره) علیه خودکامگی، پایه‌های فساد و نابرابری را ویران نمود که ترجیع‌بند آن اسوه تمام حق جویان در سراسر تاریخ شده است.

این ایام فرخنده و پرافتخار بهانه‌ای برای وحدت و همدلی، تلاش و پشتکار همه مسئولین و علی‌الخصوص جامعه بزرگ علمی و دانشگاهی جهت اعتلای ایران اسلامی است.

دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی که با حمایت داهیانه امام راحل، هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتوانه مردمی تأسیس شد، افتخار دارد که پس از سه دهه فعالیت در عرصه علم و دانش به‌عنوان بازوی توانمند نظام اسلامی در جهت برطرف ساختن نیازهای جامعه تلاش داشته باشد و امروز پژوهشگران و محققان این دانشگاه به نقطه اتکایی برای ارتقای علمی و توسعه تبدیل‌شده‌اند.

امیدوارم جوانان و دانشجویان عزیز با تأسی از الگوهای ارزشمند انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب در جهت سربلندی و تعالی کشورشان بااحساس مسئولیت بیشتر زمینه رشد علمی کارآمد را فراهم کنند.

اینجانب ضمن ارج نهادن به این فداکاری‌ها و مجاهدت‌های شهیدان دوران مبارزه، از خداوند بزرگ عزت و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.

آخرین ها از روابط عمومی

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…