دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 00:00

جلسه هم‌اندیشی گروه تربیت‌بدنی دانشکده سما بجنورد برگزار شد

نوشته شده توسط 

جلسه هم‌اندیشی گروه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد و دانشکده سمای بجنورد با حضور رئیس موسسه سما و مدیر گروه تربیت‌بدنی و اساتید این رشته در محل اتاق جلسات دانشکده سما برگزار شد.

 به گــزارش روابط عمومی دانشکده سما بجنورد، در این جلسه علاوه بر آشنایی و گــزارش برنامه‌ها و کلاس‌های برگزارشده طی ترم به ارزیابی سطح دانشجویان این رشته در دانشکده پرداخته شد.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد در این جلسه بابیان اینکه احترام به دانشجوها اولویت نخست دانشگاه است گفت: گروه تربیت‌بدنی همیشه بهترین عملکرد را داشته است و این را می‌توان از طریق همدلی اساتید این گروه با یکدیگر به دست آورد.

حجت‌الاسلام محمود حق بجانب اظهار کرد: باید از توان اساتید تربیت‌بدنی در بخش‌های مختلف استفاده و از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کنیم و به جوانان بــرای حرکت در مسیر درست فرصت بدهیم.

مدیر گروه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد و دانشکده سمای بجنورد نیز در این جلسه گفت: تمام اساتید در گروه تربیت‌بدنی هماهنگ و همدل به دنبال اعتلای علم ورزش ازلحاظ تئوری و عملی هستند و در ایــن مسیر به یکدیگر کمک نیز می‌کنند.

مهدی اعظمی اظهار کرد: همه از بهترین‌های رشته‌های تخصصی خود هستند و ما برای هر درس از همان مدرسی که تخصص بیشتری دارد، استفاده می‌کنیم.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

     

 

با ما در تماس باشید

  • آدرس: کوی دانشگاه – خیابان سعدی- جنب خوابگاه مرکزی دانشگاه آزاد بجنورد (خوابگاه دختران) – نبش کوچه سعدی 5- مجتمع آموزشی سما بجنورد
  • شماره تماس: 05832297170 - 05832297180
  • ایمیل:info@bojnurd-samacollege.ir
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…