یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 00:00

نقش بسیج در دانشگاه‌ها از دیگر نهادها تأثیرگذارتر است

نوشته شده توسط 

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد گفت: نقش بسیج در دانشگاه‌ها نسبت به دیگر نهادها برای جوانان تأثیرگذارتر است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده سما بجنورد، حجت‌الاسلام محمود حق بجانب بابیان اینکه بسیج یکی از دستاوردهای امام خمینی (ره) است، اظهار کرد: امام راحل با دوراندیشی و بصیرت خود قبل از آغاز جنگ تحمیلی بر تشکیل بسیج 20 میلیونی تأکید داشتند و با این اقدام انقلاب را تضمین کردند.

حجت‌الاسلام حق بجانب افزود: نقش بسیج از ابتدای تشکیل تا به امروز در تمامی صحنه‌ها زبان زد جهانیان بوده است.

وی تصریح کرد: بسیجیان در زمان هشت سال دفاع مقدس باشهامت و ازخودگذشتگی و ایثار کاری کارستان کردند و امروز نیز شاهد حضور آنان در محور مقاومت هستیم.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد همچنین با اشاره به اشتیاق جوانان و دانشجویان برای حضور در بسیج بیان کرد: بسیج و دانشگاه دو نهاد مردمی و برخاسته از انقلاب است ازاین‌رو جوانان بسیاری که در حال تحصیل هستند به سمت بسیج سوق پیدا می‌کنند.

حجت‌الاسلام حق بجانب گفت: جایگاه بسیج برای مردم روشن است ازاین‌رو نقش آن در دانشگاه‌ها از هر نهاد دیگری باید پررنگ‌تر و تأثیرگذارتر باشد.

وی اظهار کرد: امروز نقش بسیج تنها به نظامی ختم نمی‌شود بلکه نقش فرهنگی و سازندگی بسیج بسیار پررنگ‌تر از دیگر جنبه‌ها نمایان شده و مردم نیز با آن پیداکرده‌اند.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما بجنورد گفت: بسیج در دانشگاه بین دانشجویان، کارکنان و استادان توانسته بازویی قوی برای کارهای فرهنگی باشد و به‌واقع پشتوانه‌ای محکم و همیشگی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

     

 

با ما در تماس باشید

  • آدرس: کوی دانشگاه – خیابان سعدی- جنب خوابگاه مرکزی دانشگاه آزاد بجنورد (خوابگاه دختران) – نبش کوچه سعدی 5- مجتمع آموزشی سما بجنورد
  • شماره تماس: 05832297170 - 05832297180
  • ایمیل:info@bojnurd-samacollege.ir
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…